SKI AREÁL SKALKA
v provozu
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Ski areál Běloves

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Zkuste středisko Běloves a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Pancíř

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Pancíř a užijte si zimní radovánky naplno!

Hořice - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Hořice a užijte si zimní radovánky naplno!

České Petrovice - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska České Petrovice.

Areál Horní Lomná - Přelač ostudu neudělal

Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Horní Lomná - Přelač a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Kunštát se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Kunštát a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kvalitních serverů se zimním zpravodajstvím v Česku mnoho není

Lyžařská střediska už dokončují přípravu na nadcházející sezónu. Zajíždějí nové rolby. Testují systémy umělého zasněžování. Okurková sezóna pomale končí. Zima je tu co nevidět.

Francouzská střediska vedou

Teplota venku klesá. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Obvykle rozhodují především finance, česká střediska totiž stále vycházejí podstatně levněji. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Areál Kubova Huť ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Kubova Huť a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Radějov Štěpničky ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Radějov Štěpničky.

Potštát - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Potštát!

Horní Podluží - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Horní Podluží.

Klínovec - lyžaři si přijdou na své

Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Klínovec a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Suchá Rudná - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Suchá Rudná!

Co si pořídit na hory?

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Důvěřujte českým výrobcům! Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Dalečín - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Dalečín.

Černá hora - Černý Důl - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Černá hora - Černý Důl!

Ski areál Ramzová

Lyžujete rádi? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Ramzová je pro vás to pravé.

Areál Opálená ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Opálená!

Zimní středisko Dolní Morava - Sněžník

Chcete naučit své děti lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Dolní Morava - Sněžník a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Branná - velké zlepšení

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Branná a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Jablonné nad Orlicí

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Jablonné nad Orlicí.

Ski areál Deštné v O.h.

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste Deštné v O.h. a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Ski Šindelná - velké zlepšení

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Šindelná .

Ski areál Vernířovice-Brněnka - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste Vernířovice-Brněnka a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Než odjedete na hory...

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Je spousta věcí, které se mohou pokazit. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se těmto problémům vyvarovat?

Třeboňsko - ráj turistů a cyklistů

Třeboňsko je velmi pozoruhodnou a výjimečnou krajinou, jejíž rozmanitost láká milovníky přírody a historických památek k turistickým a cyklistickým výletům. Je ideálním místem jak pro vícedenní dovolenou, tak i pro víkendové pobyty, ať už jste ubytovaní v nějakém penzionu či hotelu, nebo jen v kempu pod stanem. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 3.2.
déšť
1°C
3°C
Sobota
4.2.2023
částečně oblačno
-2°C
-4°C
Neděle
5.2.2023
zataženo
-3°C
-9°C
Pondělí
6.2.2023
zataženo
-4°C
-5°C