SKI AREÁL SKALKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski Šindelná - velké zlepšení

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Šindelná . Areál se nachází v Jeseníkách poblíž města Jeseník a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte točené pivo či gulášek.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Vlastivědné muzeum v Šumperku. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál hodnotíme spíše kladně. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 77% prostě dát nemůžeme. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 30.11.

°C
°C
Čtvrtek
1.12.2022

°C
°C
Pátek
2.12.2022

°C
°C
Sobota
3.12.2022

°C
°C