SKI AREÁL SKALKA
mimo provoz
Zobrazit na:

České Petrovice - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska České Petrovice. Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít trojici vleků a jedno lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Rolba vyjíždí na svah 1-2x denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte česnečku nebo hamburger.

Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Oceňujeme především koplexní služby. Nechceme být hodní příliš, ale 68% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 30.11.

°C
°C
Čtvrtek
1.12.2022

°C
°C
Pátek
2.12.2022

°C
°C
Sobota
3.12.2022

°C
°C