SKI AREÁL SKALKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Pancíř

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Pancíř a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Šumavě.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále můžete využít čtveřici vleků. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete hamburger či uzená cigára. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Železná Ruda - Špičák.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 55%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 30.11.

°C
°C
Čtvrtek
1.12.2022

°C
°C
Pátek
2.12.2022

°C
°C
Sobota
3.12.2022

°C
°C